Йому був всього 21 рік: Названо ім’я бійця, убитого під час "вилазки" голови ДонОДА на передову

Удар окупанта по кортежу глави Донецької ОДА Павла Кириленка на передовій вбив 21-річного бійця ООС Антона Факу.

Об этом сообщает obkom.org.ua со ссылкой на СМИ.

Про загибель свого бійця розповів в Facebook 406-я бригада ВМС України, передають Патріоти України.
У середу, 10 червня, гібридна армія РФ з ПТРК вдарила по вантажівці ООС у Гранітного. Повідомлялося про загибель військового і поранення ще одного.
Пізніше ЗМІ дізналися, що удар був нанесений по машині, яка супроводжувала в поїздці на передову новопризначеного главу Донецької ОДА Кириленка. Ходять чутки, що чиновник влаштував "вилазку" без узгодження зі штабом ООС, ніж на небезпеку себе та військових з супроводу.

За даними 406-й ОАБр ЗСУ, в результаті удару загинув молодший сержант Антон Фака. Фото Героя оприлюднив у Facebook журналіст Назар Приходько. Він зазначив, що загиблий боєць родом з Миколаєва. Йому було всього 21 рік. "Яке горе. Я не хочу пафосних слів зараз. Просто вдивіться в це зовсім юне обличчя. Аеророзвідник, все життя попереду, а за примхою якогось чинуші, у якого рідний брат проти нас воює, до речі, це життя обірвалося", — зазначив журналіст.
Він закликав президента відправити у відставку главу ОДА Кириленка за те, що трапилося з бійцем.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/iomu-buv-vsoho-21-rik-nazvano-imia-biitsia-ubytoho-pid-chas-vylazky-holovy-donoda-na-peredovu-286622.html”