Борис Філатов закликав Надзвичайного та Повноважного Посла Туреччини в Україні дати відсіч інформаційним атакам на турецькі компанії, з якими співпрацює Дніпро_MG_7682.CR2
Про це міський голова заявив 13 вересня під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Туреччини в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере, а також представниками муніципалітету Анкари та керівництвом турецьких компаній. «Я хотів би звернутися до пана посла, щоб ми спільними зусиллями захистили ділову репутацію компанії «Limak», адже останнім часом на цей контракт є інформаційна атака. На одному з центральних телеканалів вийшла передача, котра дискредитує мерію і «Limak». Мовляв, метро не побудують або зроблять це неправильно, або що місто не потребує цього взагалі. Вважаю, що таким інформаційним атакам потрібно давати спільну відсіч. Адже це погано для обох сторін», — сказав Борис Філатов. За його словами, подібних інформаційних атак може зазнати і турецька компанія «Onur», з якою також співпрацює Дніпро.

Об этом сообщает komunist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Джерело статті: “http://dv-gazeta.info/dneprnews/boris-filatov-zaklikav-nadzvichaynogo-ta-povnovazhnogo-posla-turechchini-v-ukrayini-dati-vidsich-informatsiynim-atakam-na-turetski-kompaniyi-z-yakimi-spivpratsyuye-dnipro.html”