"Київ має стати містом-сервісом для людей", - співавтор законопроєкту про столицю


Народний депутат від "Слуги народу" Дмитро Гурін озвучив пріоритети нового законопроєкту "Про місто Київ — столицю України"

Про це він розповів в інтерв’ю Цензор.НЕТ. Об этом сообщает galtv.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми переходимо на принцип прозорості. Запроваджуємо загальноміську електронну канцелярію, в якій кожен документ міста, району, рад, виконавчих органів, комунальних підприємств, суб’єктів публічного права які пов’язані з публічними грошима — будь-який документ з першої хвилини, коли його ухвалено, реєструється в канцелярії в машиночитному вигляді — як текст, а не як скан", — сказав Гурін.

За його словами, законопроєкт передбачає максимальне залучення киян до ухвалення рішень.

"Приймаємо принципи партисипації, залучення мешканців до ухвалення рішень. У всьому світі це цілий набір інструментів та форматів прямої демократії: публічні обговорення, сіті-холи, громадські панелі. Жодне рішення в місті не може ухвалюватись без урахування думок тих, кого воно стосується" , — додав нардеп.

Крім іншого, Гурін впевнений, що Київ має стати містом-сервісом для людей.

"У кожному районі ми хочемо зробити тотальне єдине вікно, де людина може отримати будь-яку послугу, з якою стикається в міському житті", — пояснив депутат.

  • Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що нову редакцію закону про столицю розглянуть на цьому тижні.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3158160


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/quotkyyiv_maye_staty_mistom_servisom_dlya_lyudeyquot_spivavtor_zakonoproyektu_pro_stolycyu”